Functie: Zelfstandig Communicatie Professional (ZCP) onder de naam alexida
Aangesloten bij de netwerkorganisatie World of Minds.
Alexis van Dam is een creatieve communicatie professional met een passie voor online communicatie, sociale media en mindmapping. Alexis geeft diverse trainingen waaronder mindmapping (handmatig en elektronisch), socialemedia, Het Nieuwe Werken en andere creatieve technieken. Daarnaast heeft Alexis ruimte ervaring met het faciliteren m.b.v. LiveMindMapping bij evenementen, rondetafel- & managementsessies om direct inzicht en overzicht te bieden aan de deelnemers waardoor er meer uit komt en een betere betrokkenheid ontstaan.
Alexis coacht mensen in diverse vaardigheden en geeft advies over de mogelijkheden van het online communiceren en deelnemen aan de dialoog. Alexis is actief in diverse (online) netwerken zoals communitymanager bij Hypershifters Dutch Chapter. In zijn vrije tijd zit Alexis in het bestuur van de Marketing & Communicatie kring van de alumni vereniging van Nyenrode, is hij actief binnen JCI Haaglanden en een politieke partij. Op zijn eigen blog schrijft Alexis over sociale media, online communicatie en mindmapping.
Den Haag als stad is relatief nieuw voor mij. Den Haag is echt een stad die je moet leren kennen. Wat is nu beter en leuker om Den Haag te leren kennen door en samen met enthousiaste ondernemende leden van JCI Haaglanden? Daarnaast vind ik het bijzonder dat ik betrokken kan zijn bij een kamer in ontwikkeling. In 2011 ben ik vice-voorzitter en secretaris van deze mooie en energieke kamer.
Bij JCI Haaglanden gaan business, fun en persoonlijke ontwikkeling samen met netwerken!
In 2011 ben ik secretaris en vice voorzitter in het bestuur van JCI Haaglanden 2011 geweest. Daarnaast was redeactielid van het landelijke magazine: MGZN. in In 2012 ben voorzitter van JCI Haaglanden.